Rocket League Season 3

Okunuyor Rocket League Season 3

NASCAR VE FORMULA 1Ⓡ MAYIS’TA ROCKET LEAGUE İÇİN HAZIRLANIYOR
Oyuncular, motorlarınızı çalıştırın! Rocket League Sezon 3’ün gücü dolduruldu ve 7 Nisan’da oynamaya hazır! Şimdiye kadarki en yüksek oktanlı sezona hazır olun.

Otomobil yarışı sanatını doğru bir şekilde kutlamak için, pratik olarak mükemmelleştirilen iki efsaneyi getirmemiz gerekiyordu: NASCAR ve Formula 1. Pistin bu iki devi de Sezon 3 boyunca kendi paketleriyle Rocket League’de yarışıyor. Yukarıdaki Sezon 3 fragmanında tüm dişli kutusu ihtişamıyla arabalara ilk bakışa göz atın ve Mayıs ayı başlarında NASCAR ve Mayıs ortasında F1’in piyasaya sürülmesine kadar giden daha fazla bilgi için göz atın.

Rocket League, NASCAR ve Formula 1’in kırmızı çizgileri ile rekabet edebilecek yeni bir araca ihtiyaç duydu, bu nedenle mühendislerimiz garajda ince ayar yapmak ve kendi hız iblisimizi test etmek için çok çalışıyorlardı. Tyranno ile tanışın. Sezon 3 Roket Geçişinde bir Dominus isabet kutusu ile bu ustalığın kontrolünü ele almaya hazır olun. Önümüzdeki hafta tüm Rocket Pass tanıtımı için bizi izlemeye devam edin!

Yeniden tasarlanan DFH Stadium’da (Pist) yarış gününün manzaralarını ve seslerini görmeye hazırlanın. Klasik Arena bir pistle donatıldı ve Pazar günü yapılan bir şampiyonada pist kenarında bulunan tüm yarışmalar. DFH Stadyumu (Pist) Basit ve Rekabetçi Oynatma Listelerine eklenecek ve Özel Maçlar ve Serbest Oyun için Sezon 3’ün başında mevcut olacak.

Sezon 3, 6 Nisan’da saat 16: 00’da bir oyun güncellemesinin ardından 7 Nisan’da başlıyor. PDT (11 a.m. UTC) (birinci taraf sertifikasyonu bekleniyor). Sezon başladığında, yeni Rekabetçi Turnuva Ödülleri tanıtılacak ve yeni Rekabetçi Sezon başlayacak. 2. Sezon Rekabetçi Ödülleri, 3. Sezon yayınlandıktan kısa bir süre sonra verilecektir.

3. Sezon için geri sayım başladı. 7 Nisan’da gaza basmaya ve zafere giden yolda hızlanmaya hazırlanın!

Minimum
CPU: Info
CPU SPEED: 2.5 GHz Dual core
RAM: 4 GB
OS: Windows 7 (64 bit) or Newer (64 bit) Windows OS
VIDEO CARD: NVIDIA GeForce 760, AMD Radeon R7 270X, or better
PIXEL SHADER: 5.0
VERTEX SHADER: 5.0
FREE DISK SPACE: 20 GB
DEDICATED VIDEO RAM: 2048 MB

Önerilen
CPU: Info
CPU SPEED: 3.0+ GHz Quad core
RAM: 8 GB
OS: Windows 7 (64 bit) or Newer (64 bit) Windows OS
VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GTX 1060, AMD Radeon RX 470, or better
PIXEL SHADER: 5.1
VERTEX SHADER: 5.1
FREE DISK SPACE: 20 GB
DEDICATED VIDEO RAM: 3072 MB

07/04/2021

TORRENT HENÜZ ÇIKMAMIŞTIR

KIRIK LİNK BİLDİR ! Çalışmayan link ve torrentlerde yorum kısmına yazabilirsiniz. Yukarıda ki linke tıklayarak link bırakmanızı rica ederim.