Motor Assailant

Okunuyor Motor Assailant

Motor Assailant, bazı PS1 dönemi oyunlarından esinlenen ve solo bir geliştirici tarafından yapılan bir araç atıcıdır. Tehlikeli bir şirkete karşı zafere ulaşmaya yardımcı olmak için birden fazla gezegende ayarlanmış savaş alanlarında çeşitli savaş araçlarını sürün. Tehditleri yok edin veya onlardan kaçının ve görevi tamamlamak için her seviyenin sonuna kadar yarışın. Aracınızı yükseltin veya garajdan yeni bir tane satın alın. Bu, hepsi aynı evren tarafından birleştirilen farklı türlerdeki oyunları nihayetinde içerecek olan bir franchise’daki ilk oyundur.

Bu oyun, yaklaşık 1000 yıl sonra Dünya’dan uzak bir yıldız sisteminde geçiyor. İnsanlık büyük teknolojik avantajlar elde etti ve sonunda yıldızlara ulaştı. Ancak ilerlemenin bir bedeli var: uzak yıldızın yakınındaki küçük bir maden kolonisi şimdi yeni ve bilinmeyen bir tehditle karşı karşıya. İnsanlığı birleştirecek mi yoksa kaderine mi yol açacak?

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 64bit
İşlemci: 3000 Mhz CPU
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: 2 GB VRAM
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

 

TORRENT İNDİR

KIRIK LİNK BİLDİR ! Çalışmayan link ve torrentlerde yorum kısmına yazabilirsiniz. Yukarıda ki linke tıklayarak link bırakmanızı rica ederim.