FİFA 2020

Okunuyor FİFA 2020

Fifa 20 torrent indir fifa 2020 oyunu full torrentle indir oyun indir torrent indirme sitesi ile fifa 20 futbol oyunu indir.

FIFA 17’den sonrasında ilk kez sistem gereksinimleri güncellenen sevilen futbol oyun serisi ile alakalı tüm ayrıntıları bir araya topladık. Espor sahnesinde mühim bir yeri olan FIFA, bu yılki değişimi ile coşku uyandırıyor.

Fifa 20 indir full Resmi Türkçe Dil EA Sports’un Yeni Çıkan HD En iyi grafikli Gerçek Futbol Spor Oyunu Ultimate Tüm DLC’li Parasız (Direkt İndir) senenin ve tüm zamanların en iyisi olacak geliştirilmiş son yeni nesil oyun motoru ile hazırlanmış 1080p,2K,4K Tüm Kalitede Ultra HD Gerçek maç keyfini yaşayacaksınız

Yeni amatör oyuncular ile tüm futbol dünyasının içinde olacağınız oldukca popüler bir oyundur dünya genelinde hit olan serinin son oyunu 20’de kim bilir milyonlarca oyuncu bizleri bekliyor olacak binlerce forma, top, sahalar, ayakkabılar, stadlar, haritalar, ülkeler ,değişik bölgeler ,değişik çeşitli diller ve türkçe dil yardımı ile türkçe yama gerektirmeden full türkçe olarak oynayabileceksiniz

Her yıl Eylül ayında piyasaya sürülen FIFA serilerinin yenisi FIFA 20 değişik ve coşku uyandıran yeniliklerle birlikte geliyor. Şimdiye kadar bir sürü değişik informasyon ve özelliği ortaya çıkan FIFA 20 hakkında malum tüm özellikleri tek parça halinde gözden geçirelim.

OYUN MEKANİĞİ

Electronic Arts’ın FIFA 20’ye adapte edeceğini açıklamış olduğu yeniliklerden anlatmak gerekirse, bilhassa oyunun müdafa tarafında büyük değişikliklerin kullanıcıları beklediği söylenebilir.

Buna bakılırsa FIFA 20’de suni zeka yardımıyla meydana getirilen müdafa birazcık değiştirilecek. Hatta manuel müdafa icra eden oyuncular, kendi savunmalarıyla daha avantajlı olacaklar. Bununla beraber oyuncular, rakip kaleciyle baş başa kaldıkları süre ekibi onu oldukca daha iyi bir halde destekleyebilecek.

Bunlar haricinde en büyük geri bildirimi ‘manuel kaleci kontrolü’ başlığı altında aldıklarını ifade eden yetkililer, manuel kaleci kontrolünde de bir ekip yenilikler yapacaklarını deklare ettiFIFA 20’deki yeni Gerçekçi Oyun Akışı, kullanıcı kontrollü Belirleyici Anlamış olur ve gelişmiş Top Fiziği Sistemi ile oynadığınız her maçtaki kilit anların oyuncunun merkezinde olması hedefleniyor.

Belirleyici Anlamış olur:
Belirleyici Anlamış olur, maçın sonucunu etkileyecek anlamış olur üstünde daha çok kontrole haiz olmanızı sağlıyor. Atak bölgesindeki Soğukkanlı Bitiricilik, müdafa hattındaki Kontrollü Müdahale, yeni Slalom Dribling ve Duran Top Yenilemesi ile maçların mühim anlarındaki etkiniz artacak.

– Slalom Dribling: Yeni slalom dribling mekaniği, her zamankinden daha çevik hareket etme kabiliyeti vererek rakiplerinizi hızınızla yada becerinizle ekarte etmenizi sağlayıp saldırı opsiyonlarına yeni bir boyut katıyor.

– Kontrollü Müdahale: Etken Temas Sistemi ile beraber kullanıcı kontrollü müdafa, çeşitli yeni müdahale animasyonlarıyla daha avantajlı ve yüksek getirili olacak. Müdahale ne kadar temiz olursa, topu denetim etme şansı o denli yüksek olacak.

– Duran Top Yenilemesi: Yenilenen sistem, her zamankinden daha ödüllendirici olan beceri odaklı bitiricilik kabiliyetiyle direkt özgür vuruşlarda ve penaltılarda size daha oldukca fırsat veriyor.

– Soğukkanlı Bitiricilik: Büyük seviyede yenilenen temel şut unsurları size daha istikrarlı ve net bir bitiricilik sunuyor. Bu sayede, örneksiz bitiricilik tekniklerini daha oldukca ödüllendiren ve voleli ortalar benzer biçimde zor pozisyonlarda risk/kazanç unsurunu vurgulayan, gerçek hayata paralel bir şut deneyimi ortaya çıkıyor.

Top Fiziği: Yeni Top Fiziği Sistemi, oyun mekaniğinin gerçekçiliğini bir üst seviyeye çıkararak yeni şut açıları, daha gerçekçi müdahale etkileşimleri ve fizik odaklı davranışlar yaratıyor.

– Top Odaklı Hareket: Yenilenen hareket sistemi, topun daha gerçekçi dönmesini ve sekmesini sağlayarak gerçek hayata her zamankinden daha yakın bir futbol deneyimi oluşturuyor.

– Yeni Şut Açıları: Yeni top hareketi sistemiyle beraber, topun altına girilen teknik şutlardan ölü yaprak vuruşlarına, yön değiştirerek giden duran toplara ve gelişine yüksek şutlara kadar oldukca sayıda gerçekçi şut açısı oluşuyor.

FİFA 2020 Tanıtımı

EA sports şirketi tarafınca her yıl tertipli olarak çıkarılmakta olan FİFA serilerinin FİFA 2020 oyunu sizlerle. Torrent  indir olarak size sunduğumuz FİFA 2020 oyununda gene her zamanki benzer biçimde kulüp oluşturabileceğiz.

Süratli maç yapabileceğiz, kariyer modları yönetebileceğiz. Yeni nesil oyun motoru ile meydana getirilen FİFA 2020’de mükemmel ekran görüntüleri ile gerçekçi oyun hazzı yaşayabilirsiniz.

FİFA 2020 Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

 • İS: Windows 7/8.1/10 – 64-Bit
 • İşlemci: AMD Phenom II X4 965, Intel Core i3-2100 yada dengi
 • Hafıza: 8GB
 • Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7850 2GB, NVIDIA GTX 660 2GB yada dengi
 • Durağan(durgun) DiskMinimum 50 GB boş alan
 • Online Bağlantı GereksinimleriMinimum 512kbps web hızı. Yüklemek ve oynamak için web bağlantısı gerekir.

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:

 • İS: Windows 10 – 64-Bit
 • İşlemci: AMD FX 8150, Intel i5-3550 yada dengi
 • Hafıza: 8GB
 • Ekran Kartı: AMD Radeon R9 270X, NVIDIA GeForce GTX 670 yada dengi
 • Durağan(durgun) DiskMinimum 50 GB boş alan
 • Online Bağlantı Gereksinimleri: Geniş bantlı bağlantı önerilir. Yüklemek ve oynamak için web bağlantısı gerekir.

 

 

TORRENT HENÜZ ÇIKMAMIŞTIR

KIRIK LİNK BİLDİR ! Çalışmayan link ve torrentlerde yorum kısmına yazabilirsiniz. Yukarıda ki linke tıklayarak link bırakmanızı rica ederim.