ADEPTUS TITANICUS: DOMINUS

Okunuyor ADEPTUS TITANICUS: DOMINUS

Games Workshop’un klasik Titan Legions masaüstü oyununun 3D sıra tabanlı strateji PC oyunu uyarlaması olan Adeptus Titanicus: Dominus, Adeptus Titanicus’un güçlü Titanları Imperium of Man’ın kullanabileceği en büyük silahların kontrolünü size veriyor!

Adeptus Titanicus: Dominus, 18’den fazla görev, tek oyunculu Çatışma ve Senaryolar modları bir AI rakibine karşı oynanan heyecan verici bir tek oyunculu senaryo hikayesine ve çevrimiçi bir Çok Oyunculu moduna sahiptir.

Titanlardan oluşan bir gücü kontrol edin
Dominus’ta, sadık Legions of Astorum (Warp Runners), Gryphonicus (War Griffons), Crucius (Warmongers) veya Osedax (The Cockatrices) ‘dan bir Titan gücünü kontrol etmeyi seçin veya hain Chaos Legions of Mortis (Death Heads) arasından seçim yapın. ), Vulcanum (Kara Ateş), Damnosus (Harabe Efendileri) ve Fureans (Kaplan Gözleri).


Anı yapmak

Fütüristik savaş
Temel olarak masaüstü Titan Lejyonları kural sistemini kullanan Dominus, sizi ve rakibinizi Titanlarınıza aktivasyon emri vererek hızlı tempolu savaşlarla sonuçlanan modern komut sistemi aracılığıyla oynaması kolay ancak derin bir stratejik ve taktiksel deneyim sunar . Devasa Titanlar top atışları, kabarcıklı lazer patlamaları ve uzak geleceğin diğer epik, süper güçlü silahlarının voleybolu alışverişinde bulunurken, bu stratejik oyunu aksiyon sekanslarıyla başarılı bir şekilde birleştiriyor!

Oynaması kolay, ustalaşması zor
41’inci Milenyum’un fütüristik savaş alanlarında düşmanınızla dövüşürken şans bir rol oynayacak olsa da, zafere giden yolunuz ordu listesi yapınızda ve birimlerinizi savaş alanında nasıl manevra ettiğinizde yatıyor. Bir komutan olarak, Warhammer 40.000 evrenindeki en klasik, ikonik Titan birimlerine erişebileceksiniz: Warhounds, Reavers ve hem Imperial hem de Chaos fraksiyonları için devasa Warlord.

TORRENT İNDİR

KIRIK LİNK BİLDİR ! Çalışmayan link ve torrentlerde yorum kısmına yazabilirsiniz. Yukarıda ki linke tıklayarak link bırakmanızı rica ederim.