GARY GRIGSBY’S WAR IN THE EAST 2

Okunuyor GARY GRIGSBY’S WAR IN THE EAST 2

Moskova’dan Berlin’e kadar destansı bir savaş – bu Doğu’da Savaş!

 

Gary Grigsby’nin Doğudaki Savaşı: Alman-Sovyet Savaşı 1941-1945, geçmişin büyük Doğu Cephesi kurulu ve bilgisayar savaş oyunlarının ruhani varisidir; Tüm Doğu Cephesi boyunca onaltılık ölçek başına 10 mil boyunca uzanan, tümen ve tugay seviyesine kadar uzanan sıra tabanlı bir II.Dünya Savaşı strateji oyunu. Oyuncular, gerçekçi ve tarihi arazi, hava durumu, savaş düzeni, lojistik ve savaş sonuçları ile binlerce birimi içeren yoğun savaşlar dahil olmak üzere devasa, dramatik kampanyalara katılabilirler. 2by3 Games ekibi tarafından yapılan tüm ödüllü oyunlarda olduğu gibi, tedarik, yorgunluk, deneyim, moral ve tümen, kolordu ve ordu liderlerinizin becerisi gibi faktörler, ön saftaki sonuçların belirlenmesinde önemli bir rol oynar. Gary Grigsby’nin Doğudaki Savaşı, hepsi farklı stratejik ve operasyonel zorluklara sahip 4 büyük kampanyanın yanı sıra birçok küçük senaryo ile birlikte geliyor.

 

Gary Grigsby’nin Doğudaki Savaşı, Doğu Cephesinde İkinci Dünya Savaşı’nın gerçekten destansı bir temsilini temsil ediyor ve ölçeği, ayrıntısı ve hırsıyla benzersizdir!

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8/10
İşlemci: Pentium 4 1.5 GHz
Bellek: 1 GB RAM
Ekran Kartı: 128MB DirectX 9+ Compatible
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: 16 bit DirectX 9+ Compatible

TORRENT İNDİR

KIRIK LİNK BİLDİR ! Çalışmayan link ve torrentlerde yorum kısmına yazabilirsiniz. Yukarıda ki linke tıklayarak link bırakmanızı rica ederim.