AI War 2: The Spire Rises

Okunuyor AI War 2: The Spire Rises

Bu genişletme kurulduktan sonra herhangi bir oyunda bulunan bazı yeni ele geçirilebilir öğeler, kuleler ve diğer gemilere ek olarak, iki büyük yeni grup var. Scourge, en büyük düşmanınız, AI’nın en zeki ve en tehlikeli alt grubudur. Düşmüş Kule, size benzeri görülmemiş bir ateş gücü sağlayan en büyük müttefikinizdir.

Kampanyalarınızda dilediğiniz gibi her iki grubu da kullanabilir veya hiçbirini kullanamazsınız. Lobi özelleştirme seçenekleri sayesinde, isterseniz Scourge’u diğer düşmanlara karşı müttefikiniz olmaya bile zorlayabilirsiniz.
The Scourge
Scourge, lobi aracılığıyla veya herhangi bir oyunda bir işaret etkinleştirilerek etkinleştirilebilen isteğe bağlı bir hiziptir.
Scourge, AI’nın daha aktif olması ve oyuncuya yeni şekillerde saldırması için yeni bir yol sağlıyor. Örneğin, birkaç gizlenmiş gemi inşa edebilir, ardından onları savunmanızın arkasındaki ekonomik komuta istasyonlarınızda intihar edebilirler.
Oyuncuya düşmanı zayıflatmak için öldürülebilecek bazı sulu altyapı hedefleri verin. Düşmanlarınızın üretim tesislerini yok etmek her zaman eğlencelidir.
Felaketin birimleri kendilerini Fireteam’ler halinde organize ederek onlara benzeri görülmemiş bir esneklik ve galakside saldırılarını koordine etme yeteneği sağlar. İtfaiye ekipleri, Scourge’a güç sağlamak için geliştirildi, ancak şimdi bir dizi başka fraksiyon için de çalıştırıldılar.
Eğer GERÇEKTEN onlarla birlikte binerseniz Nemesis adlı dev bir korkunç gemi etrafa gelebilir, ancak bundan önce Subjugator’larla karşılaşmak yeterince kötüdür.
Scourge, AI ile kanonik olarak müttefiktir, ancak oyuncuya bağlı bir belaya veya bağımsız olarak takım halinde bir belaya sahip olabilirsiniz (bir ekip olarak Çapulcular, Nanocaust ve Scourge korkunçtur).

Lore: AI, küçük sıkıntıları ortadan kaldırmak için yardımcı bir güce ihtiyaç duydu ve ana İşlemcilerini küçük şeylerle rahatsız etmesine gerek kalmadı. AI, Arcenverse’te fethettiği çeşitli ırkları aldı, onları genetik mühendisliği ile büktü ve düşmanlarını ezmek için onları yeni ve güçlü bir kuvvete dönüştürdü. Scourge’un kullandığı birincil ırklar Thoraxians, Peltians, Neinzul, Evucks, Burlusts… ve hatta Spire’dır.
Düşmüş Kule
Fallen Spire, lobi aracılığıyla veya herhangi bir oyunda bir işaret etkinleştirilerek etkinleştirilebilen isteğe bağlı bir fraksiyondur.
Oyunun özü, kule kalıntılarını ve sonuç olarak elde ettiğiniz güçlü gemileri ve şehirleri ele geçirmek için destansı savaşlardır.
Yapay zekanın karmaşasını korkutan bazı Gerçekten Büyük Silahlar alın.
Daha fazla şehir ve daha fazla yapı inşa ettikçe yükselen çeşitli karmaşıklıklara ve tarzlara sahip bütün sivri şehirler inşa edin.
Yapay zekanın artık galaktik güçleri gizemli “ana savaşından” geri getirip sizinle ve sivri uçla açıkça savaşmak için bir nedeni ve yeteneği var.
Bu hizip aracılığıyla alternatif bir zafer durumuna kadar itme veya sadece bir veya daha fazla şehir inşa etme ve ekstra ateş gücünden yararlanma özgürlüğüne sahipsiniz.
Düşen sivri bir gradyan ölçeğinde deneyimleyin, bir kısmını istediğiniz gibi yapın, “tamamen düşmüş sivri” veya “tamamen düşmemiş sivri” seçmek zorunda kalmadan.
Önceki oyunlarda sahip olduğumuzdan biraz daha fazlasını keşfedelim.
Oyunculara, alternatif zafer koşulu için gerekli olan işaret 5 seviyesinin çok üzerinde bir işaret 7 şehrine giderek “galaksiyi eğlence ve kazanç için parçalama” şansı verin. Bu noktada onu sadece ovuyorsun, ama bir değişiklik için büyük olmak çok tatmin edici.

Lore: AI, Spire imparatorluğunu kendi galaksisinde yerle bir etti. Bazı Spire birimleri galaksimize indi ve imparatorluklarını yeniden inşa edip intikam alabilirler. AI, birçok Spire reaktörünü ele geçirdi ve gizlenmiş araştırma laboratuvarlarında güçlerini kullanmak için deneyler yapıyor. Geçmiş savaşlardan galaksiye dağılmış bazı gizli kule kalıntıları da var.

 

 
MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7, 8.1, or 10 64bit
İşlemci: Dual Core 64bit CPU (2.2+ GHz Dual Core CPU or better)
Bellek: 5 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 510+, Radeon HD5900+, or Intel HD4000+
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Disk space requirements are in addition to base game.
ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşlemci: Any Quad Core or 3.0+ GHz Dual Core CPU
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD 7870 2GB
DirectX: Sürüm 11

TORRENT İNDİR

KIRIK LİNK BİLDİR ! Çalışmayan link ve torrentlerde yorum kısmına yazabilirsiniz. Yukarıda ki linke tıklayarak link bırakmanızı rica ederim.