TheHunter: Call of the Wild™ – Bloodhound

Okunuyor TheHunter: Call of the Wild™ – Bloodhound

Hunter’daki ilk av köpeği olan yeni arkadaşınız Bloodhound ile tanışın: Call of the Wild ™. Av tarzınıza uygun ömür boyu sürecek bir dostluğun adımlarını atarak, yaraladığınız avdan gelen kan kokusunu takip etmek için kullanın. Bloodhound, bir avcının isteyebileceği en iyi ve sadık yardımcıdır.
İYİ KOKU OLAN BİR ARKADAŞ

Bloodhound, üstün kokusuyla bilinir. Yaklaşık 300 milyon koku reseptörüne sahip olan bu hayvan, yoğun çalılar arasından kan kokusunun izlerini takip edebiliyor. 30 arkadaşlık testi ve 15 keşif bitirmesi alın. Birlikte ne kadar çok avlanırlarsa köpeğiniz o kadar iyi olur.
HUNTER’IN EN İYİ DOSTU

Köpeğe odaklanma yeteneği, doğrudan aranızdaki bağın altındadır. Arkadaşınızı överek, severek veya ödüllendirerek aranızdaki bağı güçlendirebilirsiniz. Dört tırnaklı arkadaşınıza biraz sevgi vermeyi unutmayın!
TÜRÜNÜN TEK ÖRNEĞİ
{STEAM_APP_IMAGE} /extras/COTW_Description_image_616x257_Bloodhound_One_of_a_kind.png Köpeğinize isim verebilir, tüylerinin modelini seçebilir ve ne olmasını istediğinizi belirleyebilirsiniz. Ekibinize birden fazla köpek ekleyin ve avlanmak için birini seçin. Av Köşkü’nde veya en yakın Mola’da mola verme zamanı geldiğinde, seçtiğiniz köpek sizi orada bekliyor olacak.

Bloodhound erkek veya dişi olabilir ve altı farklı tüy desenine sahiptir: Tam Siyah ve Açık Kahverengi, Siyah ve Açık Kahverengi, Tam Karaciğer ve Açık Kahverengi, Akciğer ve Açık Kahverengi, Benekli Kırmızı ve Siyah, Benekli Kırmızı ve Akciğer.

 

 

 

TORRENT İNDİR

KIRIK LİNK BİLDİR ! Çalışmayan link ve torrentlerde yorum kısmına yazabilirsiniz. Yukarıda ki linke tıklayarak link bırakmanızı rica ederim.