SCUM

Okunuyor SCUM

BU OYUN HAKKINDA
Eğlence devi TEC1, televizyon sansasyonu SCUM’un ikinci sezonunun galasını yapmaya hazırlanırken, dünyanın giderilemeyen eğlence ihtiyacı kana susamışlığa dönüştü. Bu yeni sezon, yarışmayı engebeli, kapalı kapalı arenalardan yemyeşil ormanlara, yuvarlanan tarlalara ve TEC1’in kendi özel SCUM Adası’ndaki engebeli arazilere taşıyor. Hem hayranların favorileri hem de yeni mahkumlar, izleyicilerin, yapımcıların ve kurumsal sponsorların şöhret, hediyeler ve ölümden sonra yaşam şansı için desteği için savaşırken acımasız bir hayatta kalma savaşında çarpışacak.

SCUM, çok oyunculu açık dünya hayatta kalma oyununu, bilgi ve becerilerin uzun vadeli hayatta kalmak için en iyi silahlar olduğu benzeri görülmemiş düzeylerde karakter özelleştirme, kontrol ve ilerleme ile geliştirmeyi hedefliyor. Zorlu hayatta kalmanın metodik planlaması ve yönetimini, herkesin her zaman kullanabileceği isteğe bağlı PvP “ağ etkinlikleri” ile birleştiren SCUM, yeni nesil hayatta kalma oyununda karmaşık simülasyon ve yoğun eylem arasında benzersiz bir denge kurar.

SCUM, Unreal Engine 4 ile oluşturulmuştur ve Erken Erişim dönemi boyunca genişleyecektir. Hayranlar, geliştirmeyle ilgili ayrıntıları scumgame.com ve Twitter @ SCUMgame üzerinden haftalık geliştirici blogları ile takip edebilir.

ÖZELLİKLER [ALPHA]

Karmaşık Simülasyon: SCUM, oyuncuların karakterlerinin yönetiminde seçtikleri kadar derine inmelerine izin vermek için düzinelerce karmaşık sistem kullanır. Oyuncular, karakterlerinin metabolizmasını, hareket sırasındaki ataleti ve hatta giysi katmanlarının vücut üzerinde ve dışında ne kadar hızlı kuruyacağını kontrol eden sistemler aracılığıyla hayatta kalma deneyiminin ayrıntılarını derinlemesine inceleyebilirler. Şeytan Ayrıntıda…

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-4430 / AMD FX-6300
Bellek: 10 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 2GB / AMD Radeon R7 370 2GB
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 62 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-6600K / AMD Ryzen 5 1600
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 580 4GB
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 62 GB kullanılabilir alan

TORRENT İNDİR

KIRIK LİNK BİLDİR ! Çalışmayan link ve torrentlerde yorum kısmına yazabilirsiniz. Yukarıda ki linke tıklayarak link bırakmanızı rica ederim.