PAST CURE Torrent oyun indir | Hızlı Torrent
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
883 Görüntülenme

PAST CURE Torrent oyun indir | Hızlı Torrent

Past Cure rüyalar ve gerçeğin arasındaki çizgiyi belirsizleştiren karanlık psikolojik bir gerilim ve oyuncuyu hayatta kalmak için akıl almaz mental yetenekleri kullanmaya zorlayan yoğun, sinematik, hikaye bazlı bir tecrübedir. Yıllar süren işkenceler sonrasında, hafıza kaybı ve dayanmak zorunda bırakıldığı deneylerin etkisine direnen ve eski bir elit asker olan Ian kardeşiyle birlikte güvenli bir evde yaşamaktadır.

PAST CURE Torrent oyun indir | Hızlı Torrent


Past Cure rüyalar ve gerçeğin arasındaki çizgiyi belirsizleştiren karanlık psikolojik bir gerilim ve oyuncuyu hayatta kalmak için akıl almaz mental yetenekleri kullanmaya zorlayan yoğun, sinematik, hikaye bazlı bir tecrübedir. Yıllar süren işkenceler sonrasında, hafıza kaybı ve dayanmak zorunda bırakıldığı deneylerin etkisine direnen ve eski bir elit asker olan Ian kardeşiyle birlikte güvenli bir evde yaşamaktadır. Onu esir alanlar zihindeki gizli güce erişebilmek amacıyla onu acımasız kabuslar, görüler ve zaman manipulasyonu ve telekinezi gibi dengesiz güçlerle yalnız bıraktılar. Gördüğü halüsinasyonlar ve bir intikam ateşiyle harekete geçen Ian, yaşadığı işkencenin ardındaki gerçeği açığa çıkarma umuduyla kardeşinin desteğini de alarak, kendisine karşı kurulan komployu hazırlayanları yakalamak için heyecan verici bir ava çıkar. Elindeki tek ipucunu takip ederek yeraltı dünyasına atılan Ian hayatta kalmak için güçlerini tekrar tekrar kullanmak zorunda kalacaktır. Fakat her kullanışında aklı gerçek ile bağını biraz daha koparacak ve oyuna daha da karanlık güçlerin dahil olduğunu açığa çıkaracaktır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Yayın Tarihi:

  PC

  Senaryo:

  7.93 GB

  Ödüller:

  İngilizce

  Yapım Şirketi:

  Codex

  Resimler

  "PAST CURE Torrent oyun indir | Hızlı Torrent" filmine ait 5 adet görsel bulundu.

  Kredi oranları nedir Kredi kartı oranları nedir Mevduat oranları nedir Oranları Nedir PDF Kitabı Ales pdf kitabi indir DGS pdf kitabi indir YKS pdf kitabi indir Kpss pdf kitabi indir