Divided Reigns

Okunuyor Divided Reigns

– Ana hikayede 70+ saat
– Yeni, benzersiz ve stratejik savaş sistemi
– Derin ve duygusal ana hikaye
– Keşfedilecek çok sayıda yan görev ve sır
– Her biri kim olduklarını test eden ve tüm oyun boyunca gelişen karakter yaylarına sahip dokuz ana oynanabilir karakter
– Çok çeşitli düşmanlar için takımınızı oluşturmak için tonlarca ekipman
– Diğer oyunların temel zayıflıklarına benzer şekilde düşmanın fiziksel zayıflıklarından yararlandığınız yepyeni saldırı sistemi
– Yalnızca etkinlikler sırasında mevcut olan benzersiz ödüllere sahip normal takvim etkinlikleri
– Çok daha fazla!

Yüzbaşı Ailfred ve Yüzbaşı Shakar’ı kendi krallıklarından sürgün edildikten sonra takip edin ve savaşı seven bir dünyada barış bulmaya çalışın. Beklenmedik bir yerden yardım alın – asla açıklamayacaklarına yemin ettikleri bir sırrı olan, gezgin bir Abeyan baba ve kızı, Habar ve Niomi. Kairon’un en zengin adamlarından birinin kızı olan eskrimci Celeste ile tanışın ve işe alın. Anavatanının yok edilmesindeki rolü için Ailfred’den nefret eden Gall adında bir keşişin yardımına ihtiyaç duyarak gezin. Toplamda dokuz ana karakter var – her biri benzersiz kişiliklere, motiflere ve hikaye yaylarına sahip. Her karakter, görünüşte aşılmaz düşmanlarınızın üstesinden gelmek için farklı stratejik araç setleri de getiriyor.

Divided Reigns’ın savaş sistemi, her savaşı eğlenceli, zorlu ve taze hissettirmek için sıfırdan yeniden tasarlandı. Farklı silahlar, onu kullanan karaktere farklı saldırı türleri verir. Düşmanın çelik göğüs zırhı var mı? İtme saldırıları muhtemelen iyi çalışmayacaktır, ancak Side veya Trip saldırıları olabilir! Düşmanın menzilli saldırılara karşı zayıf olduğunu yeni mi öğrendiniz? Saldırılarınızı en üst düzeye çıkarmak için o büyük kılıcı savaş ortasında bir tatar yayı ile değiştirin. Sekiz farklı saldırı türünden hangisinin en iyi sonucu vereceğini tahmin etmeye çalışmak için düşman sanatını kullanın, bu zayıflıkları bulun ve onları sömür!

Nostalgia Addict Games, harika oyunlar yaratma zanaatı ve sanatına gerçekten önem veren küçük bir bağımsız video oyun geliştiricisidir. Bir hata bulunursa, bir öneride bulunulması gerekir veya oyunda takılırsanız, geliştiriciler her konuda yardımcı olmak için Steam tartışma panosundadır. Divided Reigns’i satın almayı ve oynamayı seçerseniz, sizi tahmin edebileceğinizden daha fazla takdir ettiğimizi bilmenizi isteriz. Oyunu beğeneceğinizi umuyoruz!

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: OS: WindowsR 7/8/8.1/10 (32bit/64bit)
İşlemci: CPU: Intel Core 2 Duo or better.
Bellek: 1 GB RAM
Ekran Kartı: VIDEO CARD: DirectX 9/OpenGL 4.1 capable GPU
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Any

02/04/2021

TORRENT İNDİR

KIRIK LİNK BİLDİR ! Çalışmayan link ve torrentlerde yorum kısmına yazabilirsiniz. Yukarıda ki linke tıklayarak link bırakmanızı rica ederim.