torrentler

torrentler etiketine ait haberler listeleniyor.

Football Manager 2018 Torrent Indir

11 Mar 2018
Güncel Oyun Haberleri
admin

Football Manager 2018

Ah bu football manager ömrümüzü yedi . Bir türlü çıkmayan crackleri mi dersiniz , yoksa çıkıp virüslü olan sürümler mi ? Bir de bunlar yetmezmiş gibi oyuna girdiğinizde atan crush dump hatası mı .. Elimden geldiğince inanın sizden daha sıkı takip ediyorum bu oyunu . Sisteme düşer düşmez sayfada güncelleyip her yerde göstereceğim . Sadece sitemizi takipte kalın ..torrentoyunindir.net ekibi olarak sürekli takipteyiz ..

 

Kiminle kontrat imzaladığınız ve bazı sattığınızdan bütçenizi sebep yönettiğinize kadar uzanan kararları bundan sonra siz veriyorsunuz.

Taktiklerinizi elinizdeki oyunculara göre mi oluşturacaksınız, yoksa onları futbolun sebep oynanması gerektiğiyle alakalı vizyonunuztarafında eğitecek misiniz? Bazı belirlediğiniz ve bazı yedek kulübesinde bıraktığınız takımınızın uyumunu etkileyecek ve bunu yönetmek size kalmış.
Her hüküm sizi etkileyen bir netice doğuracak.
İyi bir iş çıkarırsanız şovun yıldızı olacak, gazete manşetlerine isminiziyazdırıp sosyal medyadaki trendlere damganızı vuracaksınız.
Adınızı futbol tarihine yazacaklar, doğal etkin olursanız.

Saha içersinde ve saha dışında hepsi de sürükleyici futbol dünyasının bir bileşeni olan benzersiz seçeneklerle ne tür bir menajer olmak istediğinizi belirlemenin zamanı geldi.
En büyük 50 futbol üklesinde hünerlerinizi deneyin
Dünyanın en iyi 2500 kulübünden rastgele birisi ile şampiyon olun
600.000’in üstünde gerçek futbolcu ve personelden meydana gelenaktarım sektöründe kazanmaya çalışın
Futbol vizyonunuzun gözlerinizin önünde yaşam buluşunu izleyin
Football Manager 2018 içersinde şimdi ön sipariş verebilirsiniz; 9 EkimHaftanın ilk günü gününden evvel ön sipariş veren ve Steam kütüphanelerinde Football Manager 2017 olan oyun tutkunları %25’lik “Sözleşme Uzatma Bonusu” indirimi alacak.

 

ÇIKIŞ TARİHİ: 10 KAS 2017