YAKUZA 6: THE SONG OF LİFE

Okunuyor YAKUZA 6: THE SONG OF LİFE

Ailen için neleri göze alacaksın? Yakuza 5 olaylarından üç yıl sonra, Dragon of Dojima, Kazuma Kiryu, sakin bir hayat sürdürme hayaliyle Yakuza 6: The Song of Life ile geri dönüyor. Geldikten sonra Haruka‘nın bir kaza geçirerek komaya girdiğini ve genç oğlu Haruto’nun tek başına kaldığını görür. Kiryu, Haruto’yu korumak için bu çocuğu alır ve Haruka’nın en son görüldüğü yere, Onomichi, Hiroshima’ya götürür. Bu sıra dışı ikiliyi burada yeni ve acımasız bir Yakuza dünyası beklemektedir. Haruto’nun babası kim ve hem Tojo Clan hem de Yomei Alliance neden onun peşinde? Kiryu’nun birkaç sıra dışı arkadaş ile geride bırakmış olduğu yeraltı suç dünyasında yolunu bulması ve ailesini güvende tutacak cevapları bulmak için mücadele etmesi gerekecek.
Yakuza 6 aile ilişkilerinin gücünü işleyen duygusal bir hikayeye sahiptir ve çatışmalar ile keşfe açık alanlar arasında kusursuz bir şekilde geçiş yapmayı sağlayan gelişmiş bir çatışma sistemini ile ön plana çıkmaktadır.

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-3470 | AMD FX-6300
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 660, 2 GB | AMD Radeon HD 7870, 2 GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 40 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Requires a CPU which supports the AVX and SSE4.2 instruction set
ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i7-6700 | AMD Ryzen 5 2600
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1070, 8 GB | AMD Radeon RX Vega 56, 8 GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 40 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Requires a CPU which supports the AVX and SSE4.2 instruction set

TORRENT İNDİR

KIRIK LİNK BİLDİR ! Çalışmayan link ve torrentlerde yorum kısmına yazabilirsiniz. Yukarıda ki linke tıklayarak link bırakmanızı rica ederim.