Colony Ship A Post Earth Role Playing Game

Okunuyor Colony Ship A Post Earth Role Playing Game

2754 Kralımızın Yılı …

Hiçbir zaman mavi bir gökyüzünün altında güneşin sıcaklığını hissetmeyeceksin, bir ağacın dallarında rüzgarı asla duymayacaksın ve asla okyanusta yüzmeyeceksin, çünkü gemide doğma talihsizliğine sahip olduğun, kadere zincirlenmişsin. ‘ t seç. Dünyayı hiç görmediniz ve Proxima Centauri’yi de asla göremeyeceksiniz. Sizden önceki babanız gibi, tıpkı ondan önceki babası gibi, Görev adına Gemide yaşamaya ve ölmeye mahkumsunuz.

Gemi eskidir. Starfarer adını değiştirdiğinde zaten yirmi yıldır hizmet ediyordu – yeniden donatılan gezegenler arası bir yük gemisi için güzel bir isim. Geminin gerçekten hedefine ulaşacağından kimse emin değil ve kimsenin umurunda değil, çünkü şimdi yaşayan kimse onu görecek kadar yaşamayacak. Hayatına devam etsen ve ondan en iyi şekilde yararlanmaya çalışsan iyi olur.

Özellikleri:

Colony Ship, Heinlein’in Orphans of the Sky oyunundan esinlenen izometrik, parti tabanlı bir RPG’dir. Karakterinizin dünyası bir “nesil gemisi”, uzak bir gezegeni kolonileştirmek için yüzyıllarca süren bir yolculukta devasa bir uzay aracı. Geminin orijinal hükümeti şiddetli bir ayaklanmanın ardından dağıldı ve yoldaş yolcularınız ve Gemiye hükmetmeye çalışan çekişmeli gruplar arasında hain bir yol için pazarlık yapmalısınız. Seçimleriniz tek başına arkadaşlarınızın ve düşmanlarınızın kim olduğunu belirleyecektir.

Becerilere ve implantlara sahip beceriye dayalı karakter sistemi.
Standart, hedefli ve silaha özgü saldırıları içeren taktik sıra tabanlı savaş.
Birden çok görev çözümü, birbirini dışlayan görev dizileri ve dallara ayrılan bir ana hikaye.
Farklı kişiliklere, gündemlere ve inançlara sahip 10 işe alınabilir parti üyesi (ilk bölümde yalnızca 3 kişi mevcuttur).
3 ana fraksiyon ve daha az sayıda fraksiyon ve grup
Yakın dövüş silahları, ateşli silahlar, enerji tabancaları, el bombaları ve Energy Shield, Reality Distortion Generator ve Cloaking Field gibi fütüristik araçları içeren büyük bir cephanelik.
Makine Dairesi ve Hidroponik’ten Habitat’ın distopik şehirlerine ve Görev Kontrolünün harap olmuş güvertelerine kadar keşfedilecek farklı ortamlar (ilk bölümde sadece Çukur, Cephanelik ve Hidroponik mevcuttur)

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/Windows 8/Windows 10
İşlemci: 2 GHz Processor or better
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia Geforce GTS 450 / Radeon HD 4870 or better
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/Windows 8/Windows 10
İşlemci: 2 GHz Processor or better
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia Geforce GTX 950 / AMD Radeon R7 370 or better
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

06/04/2021

TORRENT İNDİR

KIRIK LİNK BİLDİR ! Çalışmayan link ve torrentlerde yorum kısmına yazabilirsiniz. Yukarıda ki linke tıklayarak link bırakmanızı rica ederim.