BATTLEFİELD 2

Okunuyor BATTLEFİELD 2

Battlefield: Bad Company 2 ™, ödüllü Battlefield oyununu, sınıfının en iyisi araç savaşları ve beklenmedik “Battlefield anları” ile PC oyunlarının ön saflarına taşıyor.

ATV ve nakliye helikopteri gibi yeni araçlar, Battlefield’da yepyeni çok oyunculu taktiklere izin veriyor. Frostbite’ın etkin olduğu Destruction 2.0 sistemiyle, tüm binaları yerle bir edebilir ve kapaktan delikler açarak kendi ateş noktalarınızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca, özel ödüller ve başarıların kilidini açmak için yalnızca takımlara özel iki oyun modunda dört oyunculu takımlarda rekabet edebilirsiniz.

Savaşlar, her biri farklı bir taktiksel odağa sahip geniş haritalarda yapılır. Oyun aynı zamanda B Company kadrosunun daha olgun bir tek oyunculu seferde geri döndüğünü görüyor.
Özellikleri
Squad Up: Yepyeni Squad Rush da dahil olmak üzere 32 oyuncuya ve çoklu oyun modlarına sahip 4 kişilik takımlarda ya da yalnız kurt olarak yarışın!
Çevrimiçi Savaşın Tanımlanması: Dereceli Sunucularda geniş açık savaş için tasarlanmış geniş savaş alanlarında kara, deniz ve havanın efendisi olun.
Yoğun Tek Kişilik Kampanya: İkinci Dünya Savaşı’nı etkisiz hale getirme görevinde ölümcül ormanlarda, çöl şehirlerinde ve geniş kutup arazilerinde bir savaşta Kötü Şirkete katılın.
Taktiksel Yıkım: Yeni ateş noktaları oluşturun, düşman siperini kazıyın ve düşman savaşçılarıyla dolu tüm binaları yıkın

Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP 32-bit
İşlemci: 1.7GHz
Bellek: 512Mb
Ekran Kartı: 128Mb (Pixel Shader 1.4 uyumlu)
DiretX: 9.0c
HDD: 3.9 GB Disk alanı

 

 

TORRENT İNDİR

KIRIK LİNK BİLDİR ! Çalışmayan link ve torrentlerde yorum kısmına yazabilirsiniz. Yukarıda ki linke tıklayarak link bırakmanızı rica ederim.